Menu

«Будівельник» поступився «Фенербахче-Улкер»!(ВІДЕО)

Желько Обрадовіч почав дивувати київських уболівальників і журналістів вже з перших секунд матчу, залишивши на лавці не тільки Лінаса Клейзу, але і Бо Маккалеба. Не відстав від свого легендарного колеги і Айнарс Багатскіс, випустивши зі старту дуже легкий склад не лише без єдиного чистого першого номера, але і без капітана Артура Дроздова, з Блейком Ехерном на позиції розігруючого. Вже з перших секунд ідея Айнарса показала свою життєздатність – прудконогий .Блейк дуже гарно розганяв «Будівельник», який у перші хвилини нічим не поступався своєму грізному супернику в мобільності і швидкості прийняття рішень. Обидві команди тримали високий темп, всіма силами намагаючись утримати ініціативу. В рівній, напруженій боротьбі «Будівельник» поступився турецькому гранду три очки за підсумками першої десятихвилинки, але змусив пишатися собою глядачів Палац Спорту.

Другий відрізок краще вдався вже «Будівельнику». Команда Багатскіса відмінно діяла і під щитом, і на периметрі. На 3-ій хвилині другої чверті кияни спершу зрівняли рахунок, а потім і зовсім вийшли вперед! Героями надважливого відрізку стали захисники - Блейк Ехерн та Яніс Стрельніекс. З цього моменту, на кілька хвилин в ролі наздоганяючих опинилися вже гравці «Фенербахче». Слемданк Даріуша Лавріновіча навіть змусив досвідченого Обрадовіча взяти таймаут при - 5 для його команди, в якому сербський фахівець дуже активно жестикулював усіма частинами тіла, намагаючись донести до своїх підопічних своє незадоволення цифрами на табло. Очевидно, розмова зі своїм наставником на підвищених тонах дуже вразила гравців «Фенера», так як після нього вони видали семиочковий спурт! Відповідати туркам взявся ДаХуан Самерс, точно завершивши два послідовних кидки. Знову повернув лідерство господарям паркету кидок Яніса Стрелніекса за 40 секунд до завершення першої половини. Два влучних штрафних від Рікі Мінарда підсумували першу частину зустрічі, 43:41 - «Будівельник» йде на велику перерву в статусі лідера! Для багатьох, дуже і дуже несподівано!

Другу половину гри « будівельники» відкрили ривочком 5:0 - Ехерн вже вкотре влучив дальній а Анісімов вразив ціль з-під кошика0. «Будівельники» виглядали явно не як дебютанти, постійно не тільки лідируючи в рахунку, але і показуючи дійсно дуже змістовний, командний баскетбол, з дуже малим відсотком браку. Здорово їм в цьому допомагав і зал, трибуни якого нехай і не були забиті до відмови, але все ж підтримували свою команду по-справжньому сильно і голосно. Друга половина третьої чверті пройшла під знаком домінації Даріуша Лавріновіча. До гордості присутнього у віп-ложі Арвідаса Сабоніса, його співвітчизник просто чудово провів звітний відрізок, встигаючи і блокшоти під свої кільцем ставити, і триочкові наливати, і навіть завершувати атаки своєї команди кидками згори з опором! Завдяки індивідуальній майстерності Клейзи та Богдановіча в обіграші один в один гості значно поліпшили своє становище менш ніж за півхвилини до останньої перерви основного часу, однак точний триочковий Самерса знову подарував «будівельникам» 6 очок лідерства!

На останній в основному часі матчу відрізок команди виходили за рахунку 77:71 на користь команди Айнарса Багатскіса - Палац Спорту не вірив своєму щастю. Сумно згадувати, але далі траплялися тільки дуже і дуже погані речі. Четверта десятихвилинка перетворилася для нашої команди в справжнє жахіття - дивні втрати, промахи в простих ситуаціях, і відчувший слабкість «Фенербахче» з жорстокістю хижака відправляє чемпіонів України в глибокий нокдаун, спорудивши ривок 14:2! Блискучий у цей вечір Лавріновіч своїм черговим влучанням подарував «Будівельнику» надію (81:85), однак подальші «дисквали» за перебір фолів Доунса та Мінарда остаточно розв'язали турецьким гравцям руки. У час, що залишився «Фенербахче» довів рахунок до розгромних 18 пунктів, що зовсім не відповідало тому, що відбувалося в цей вечір на паркеті київського Палацу Спорту, про що на післяматчевій прес-конференції зізнався восьмиразовий переможець Євроліги, Желько Обрадовіч.

«Будівельники» поступаються, і роблять це в матчі, який цілком могли б і виграти. Втім, це Євроліга, і тут суперники не пробачають навіть за найменші прорахунки і помилки. Наші хлопці програли, але отримали дуже важливий досвід, який просто зобов'язаний допомогти їм у подальшому...