Будівельник дотискає БІПу в Одесі
Дата публікації: 02.02.2018 Переглядiв: 75
БІПА-Одеса - Будівельник 74:84 (19:24, 24:23, 17:18, 14:19)БІПА-Одеса - Будівельник 74:84 (19:24, 24:23, 17:18, 14:19)

БІПА: Артамонов (12 + 5 підбиань + 6 передач + 4 втрати), Воєвода (0), Танкслі (17 + 5 підбирань), Крівцов (9 + 5 підбирань), Тищенко (8 + 6 передач) - старт; Ноффле (17 + 10 підбирань), Прокопенко (7), Тихонов (2), Луценко (2), Балабан (0).БІПА: Артамонов (12 + 5 підбиань + 6 передач + 4 втрати), Воєвода (0), Танкслі (17 + 5 підбирань), Крівцов (9 + 5 підбирань), Тищенко (8 + 6 передач) - старт; Ноффле (17 + 10 підбирань), Прокопенко (7), Тихонов (2), Луценко (2), Балабан (0).

Будівельник: Дугат (10 + 6 підбирань + 6 передач), Отверченко (19), Крутоус (11 + 6 підбирань + 4 передачі), Місяць (16 + 5 підбирань), Сандул (10 + 5 підбирань + 4 втрати) - старт; Анісімов (14 + 6 підбирань), Зотов (4), Вінтоняк (0), Дзюба (0).Будівельник: Дугат (10 + 6 підбирань + 6 передач), Отверченко (19), Крутоус (11 + 6 підбирань + 4 передачі), Місяць (16 + 5 підбирань), Сандул (10 + 5 підбирань + 4 втрати) - старт; Анісімов (14 + 6 підбирань), Зотов (4), Вінтоняк (0), Дзюба (0).

Двоочкові кидки: 23/39 (58%) - 22/46 (47%)Двоочкові кидки: 23/39 (58%) - 22/46 (47%)Триочкові: 6/22 (27%) - 7/21 (33%)Триочкові: 6/22 (27%) - 7/21 (33%)Штрафні: 10/18 (55%) - 19/22 (86%)Штрафні: 10/18 (55%) - 19/22 (86%)

Підбирання: 34-41; Передачі: 20-20; Втрати: 15-12Підбирання: 34-41; Передачі: 20-20; Втрати: 15-12

Будівельник вирвався в лідери з перших хвилин, отримавши перевагу у сім очок завдяки гарним діям у захисті. Суперники непогано діяли на своїй половині майданчику й надалі, але це не заважало їм реалізовувати надважкі кидки. У якийсь момент здалося, що влучними будуть всі кидки, які виконають гравці обох команд. На початку другої чверті Будівельник отримав перевагу у 10 очок, але БІПА за рахунок гарного нападу все ще була поруч, не дозволяючи чинному чемпіону доводити різницю у рахунку до комфортної.Будівельник вирвався в лідери з перших хвилин, отримавши перевагу у сім очок завдяки гарним діям у захисті. Суперники непогано діяли на своїй половині майданчику й надалі, але це не заважало їм реалізовувати надважкі кидки. У якийсь момент здалося, що влучними будуть всі кидки, які виконають гравці обох команд. На початку другої чверті Будівельник отримав перевагу у 10 очок, але БІПА за рахунок гарного нападу все ще була поруч, не дозволяючи чинному чемпіону доводити різницю у рахунку до комфортної.

Тим не менш, на початку другоъ половини підопічним Володимира Коваля це все ж вдалося. Здійснивши ривок 14:0 Будівельник отримав 15-очкову перевагу. У ці хвилини "жовто-сині" гарно рухали м'яч та всюду встигали у захисті. Але і цього разу БІПі вистачило сил на те, щоб відігратися. Команда Олега Юшкіна врятувалася за рахунок сильних індивідальних дій легіонерів команди Ефіанаї Танкслі та Джошуа Нофле. Обидва агресивно йшли під кільце та набирали для своєї команди такі необхідні бали. Будівельник трохи знітився, і у середені четвертой чверті, за рахунку 71:70 на користь нашої команди, суперники пішли на тайм-аут.Тим не менш, на початку другоъ половини підопічним Володимира Коваля це все ж вдалося. Здійснивши ривок 14:0 Будівельник отримав 15-очкову перевагу. У ці хвилини "жовто-сині" гарно рухали м'яч та всюду встигали у захисті. Але і цього разу БІПі вистачило сил на те, щоб відігратися. Команда Олега Юшкіна врятувалася за рахунок сильних індивідальних дій легіонерів команди Ефіанаї Танкслі та Джошуа Нофле. Обидва агресивно йшли під кільце та набирали для своєї команди такі необхідні бали. Будівельник трохи знітився, і у середені четвертой чверті, за рахунку 71:70 на користь нашої команди, суперники пішли на тайм-аут.

Після нього кияни здійснили головний ривок до перемоги. Вдало відбившись у кількох атаках, "жовто-сині" зусиллями Отверченка та Місяця, який провів найкращий матч у сезоні, відірвалися на сім пунктів. Обидва снайпери реаізували по триочковому. На відповідь БІПі було замало часу, а кидки Нофле цього разу рятівними не стали.Після нього кияни здійснили головний ривок до перемоги. Вдало відбившись у кількох атаках, "жовто-сині" зусиллями Отверченка та Місяця, який провів найкращий матч у сезоні, відірвалися на сім пунктів. Обидва снайпери реаізували по триочковому. На відповідь БІПі було замало часу, а кидки Нофле цього разу рятівними не стали.

Тож Будівельник зумів таки здобути першу перемогу в сезоні в Одесі. Вже післязавтра, 4-го лютого о 16-й чемпіон України зіграю у Южному проти Хіміка. З перемогою, #builders_nation !Тож Будівельник зумів таки здобути першу перемогу в сезоні в Одесі. Вже післязавтра, 4-го лютого о 16-й чемпіон України зіграю у Южному проти Хіміка. З перемогою, #builders_nation !