Вже вкотре в цьому сезоні Михайло Анісімов визнається одним з кращих гравців тижня у Суперлізі. Цього разу тренери команд українського чемпіонату віддали належне центровому "будівельників" за його дії у матчах проти Запоріжжя та Миколаєва.Вже вкотре в цьому сезоні Михайло Анісімов визнається одним з кращих гравців тижня у Суперлізі. Цього разу тренери команд українського чемпіонату віддали належне центровому "будівельників" за його дії у матчах проти Запоріжжя та Миколаєва.

В цих іграх досвідчений бігмен набирав 11,5 очка (двоочкові - 45%, штрафні - 100%), 8,5 підбирання, 2,0 передачі та 1,5 перехоплення в середньому за 27,8 хвилини на паркеті. Середній рейтинг ефективності Анісімова склав 16,0 бала.В цих іграх досвідчений бігмен набирав 11,5 очка (двоочкові - 45%, штрафні - 100%), 8,5 підбирання, 2,0 передачі та 1,5 перехоплення в середньому за 27,8 хвилини на паркеті. Середній рейтинг ефективності Анісімова склав 16,0 бала.

Разом з Анісімовим кращими було визнано захисника Дніпра Олександра Мішулу, снайпера Черкаських Мавп Олександра Кобця та бігмена Політехніка Ніколу Вуйовича. MVP став Дмитро Глєбов з Дніпра.Разом з Анісімовим кращими було визнано захисника Дніпра Олександра Мішулу, снайпера Черкаських Мавп Олександра Кобця та бігмена Політехніка Ніколу Вуйовича. MVP став Дмитро Глєбов з Дніпра.