Запоріжжя-ZOG - Будівельник. Прев'ю
Дата публікації: 11.01.2018 Переглядiв: 10

11 січня, 18:00

Запоріжжя, ПС ЗАБ
Суперліга Парі-Матч
Трансляція: fbu.ua

Свій перший поєдинок у новому році Будівельник проведе у Запоріжжі. До міста на Дніпрі чемпіон України приїздив за третьою перемогою над командою Валерія Плеханова.

Та минулого разу успіх у Палаці спорту ЗАБ дався "будівельникам" дуже важко. Господарі майданчику нав'язали нашій команді активний пресинг і гра видалась не надто результативним. На останніх секундах матчу Будівельнику вдалося вирвати перемогу завдяки проходу Генрі Дугата та блок-шоту від Артура Дроздова (61:59). Київський матч "жовто-сині" виграли більш впевнено - 78:66.

Головною відмінністю від цих двох ігор буде те, що цього разу Будівельник приїздив до Запоріжжя зі значно скороченою ротацією. "Біло-зелені" ж, традиційно, використовують повний ростер, що дозволяє команді залишатися свіжою та втілювати тренерські задумки протягом усіх 40 хвилин гри. Завдяки саме цій якості підопічні Валерія Плеханова одного разу переграли Дніпро, а у другому поєдинку у гостях навязали боротьбу лідеру чемпіонату.

Вмикайтеся на пряме включення о 18:00. Трансляцію можна буде переглянути на сайті fbu.ua ! Підтримаємо команду на шляху до четвертої поспіль перемоги у Суперлізі! #builders_nation