Офіційний сайт Федерації баскетболу України назвав список кандидатів на нагороду MVP грудня у Суперлізі. Традиційно, у "гонці" прийме участь десять гравців із різних клубів. Від Будівельника у голосуванні приймають участь одразу два гравці - представники задньої лінії Віталій Зотов та Генрі Дугат.

20-річний Зотов у грудні прийняв участь в усіх п'яти матчах команди в Суперлізі, набираючи 5,8 очка (двоочкові - 44%, триочкові - 59%, штрафні - 100%), 2,8 передачі, 1,2 підбирання та 1,2 перехоплення в середньому за 15,2 хвилини.

Генрі Дугат, який був визнаний MVP листопада, здобував для Будівельника 18,4 очка (двоочкові - 67%, триочкові - 57%, штрафні - 91%), 5,8 підбирання, 3,8 передачі та 1,8 перехоплення в середньому за 30,4 хвилини на паркеті.

Формула визначення як і раніше матиме три рівноцінні складові: це голосування за MVP тижнів (відповідного місяця) тренерів Суперліги, спільне рішення організаторів та голосування уболівальників на сайті ФБУ. Ім’я кращого гравця грудня буде названо 11 січня.

Тож приєднуйтеся до голосування та підтримайте "будівельників". Це можно зробити в один клік за посиланням нижче.

http://fbu.ua/news/vidkrito-golosuvannya-za-kraschogo-gravcya-grudnya-superligi-pari-match