Будівельник - БІПА-Одеса 86:55 (28:18, 22:14, 17:10, 19:13)Будівельник - БІПА-Одеса 86:55 (28:18, 22:14, 17:10, 19:13)

Будівельник: Дугат (16 + 5 передач), Отверченко (16), Крутоус (9), Сандул (0), Анісімов (19) - старт; Дроздов (11 + 9 підбирань), Місяць (6 + 5 підбирань), Зотов (5 + 4 передачі), Вінтоняк (4), Брістол (0 + 6 підбирань).Будівельник: Дугат (16 + 5 передач), Отверченко (16), Крутоус (9), Сандул (0), Анісімов (19) - старт; Дроздов (11 + 9 підбирань), Місяць (6 + 5 підбирань), Зотов (5 + 4 передачі), Вінтоняк (4), Брістол (0 + 6 підбирань).

БІПА: Артамонов (4 + 5 передач), Танкслі (9), Бєліков (6), Крівцов (6 + 5 підбирань), Тищенко (10 + 9 підбирань + 4 втрати) - старт; Балабан (6 + 5 підбирань), Тихонов (5), Воєвода (5), Алфьоров (4), Луценко (0), Волчанов (0).БІПА: Артамонов (4 + 5 передач), Танкслі (9), Бєліков (6), Крівцов (6 + 5 підбирань), Тищенко (10 + 9 підбирань + 4 втрати) - старт; Балабан (6 + 5 підбирань), Тихонов (5), Воєвода (5), Алфьоров (4), Луценко (0), Волчанов (0).

Двоочкові кидки: 19/32 (59%) - 12/41 (29%)Двоочкові кидки: 19/32 (59%) - 12/41 (29%)Триочкові: 7/13 (54%) - 5/22 (23%)Триочкові: 7/13 (54%) - 5/22 (23%)Штрафні: 27/40 (68%) - 16/29 (55%)Штрафні: 27/40 (68%) - 16/29 (55%)

Підбирання: 37-38; Передачі: 20-10; Втрати: 10-14Підбирання: 37-38; Передачі: 20-10; Втрати: 10-14

У матчі проти БІПИ Будівельник не став міняти свою тактику останніх ігор, і атаки столичного клубу завершувалися обіграшами "великих" один в один, або їх гарними скидками на периметр. Це працювало. Знов на висоті був Михайло Анісімов, а з дистанції очки набирали Дугат, Отверченко та Крутоус. Але на перших хвилинах "жовто-сині" заробили чотири командних фоли, що значно полегшило життя одеситам. БІПА віддавала гарні передачі у трьохсекундну, і за рахунок цього команда набирала пункти. Але частково через це ж чимало очок у дебютній чверті набрав і Будівельник, завершивши її з рахунком 28:18.У матчі проти БІПИ Будівельник не став міняти свою тактику останніх ігор, і атаки столичного клубу завершувалися обіграшами "великих" один в один, або їх гарними скидками на периметр. Це працювало. Знов на висоті був Михайло Анісімов, а з дистанції очки набирали Дугат, Отверченко та Крутоус. Але на перших хвилинах "жовто-сині" заробили чотири командних фоли, що значно полегшило життя одеситам. БІПА віддавала гарні передачі у трьохсекундну, і за рахунок цього команда набирала пункти. Але частково через це ж чимало очок у дебютній чверті набрав і Будівельник, завершивши її з рахунком 28:18.

На старті другої десятихвилинки швидкості помітно впали, та у діях команд стало трохи більше браку. При цьому, Будівельник за рахунок індивідуальної майтсерності представників своєї задньої лінії збільшив свою перевагу до 14 пунктів. Тож у середені чверті Олегу Юшкіну довелося брати "хвилину". Гра затягувалася, було багато свистків, та це знов ж таки не допомагало БІПі. Гості рідко мали можливість завершувати свої комбінації відкритими кидками, а коли це вдавалося, вони їх не реалізовували. Будівельник в свою чергу йшов по графіку сотні, набравши 50 очок за першу половину гри.На старті другої десятихвилинки швидкості помітно впали, та у діях команд стало трохи більше браку. При цьому, Будівельник за рахунок індивідуальної майтсерності представників своєї задньої лінії збільшив свою перевагу до 14 пунктів. Тож у середені чверті Олегу Юшкіну довелося брати "хвилину". Гра затягувалася, було багато свистків, та це знов ж таки не допомагало БІПі. Гості рідко мали можливість завершувати свої комбінації відкритими кидками, а коли це вдавалося, вони їх не реалізовували. Будівельник в свою чергу йшов по графіку сотні, набравши 50 очок за першу половину гри.

Пілся закінчення великої перерви ситуація на паркеті не змінилася. Суперники видали найбільш сумбурний відтинок за всю гру, змусивши галасом підтримувати кожне намагання вразити кошик. За ці чотири хвилини БІПА не влучила жодного разу, а Будівельник ще збільшив свою перевагу. Зовсім скоро вона досягла відмітки у 30 пунктів, й надалі інтриги як такої вже не було. Фінальна сирена зафіксувала перемогу Будівельника з рахунком 86:55.Пілся закінчення великої перерви ситуація на паркеті не змінилася. Суперники видали найбільш сумбурний відтинок за всю гру, змусивши галасом підтримувати кожне намагання вразити кошик. За ці чотири хвилини БІПА не влучила жодного разу, а Будівельник ще збільшив свою перевагу. Зовсім скоро вона досягла відмітки у 30 пунктів, й надалі інтриги як такої вже не було. Фінальна сирена зафіксувала перемогу Будівельника з рахунком 86:55.

Ну що ж, це був найкращий спосіб сказати спасибі усім вам за палку підтримку у 2017-му році. Ми побачимось з вами вже 18 січня на грі проти Політехніка. Перед цим, 27 грудня, граємо важливий матч 1/4 Кубка України у Дніпрі. З наступаючими святами, #builders_nation !Ну що ж, це був найкращий спосіб сказати спасибі усім вам за палку підтримку у 2017-му році. Ми побачимось з вами вже 18 січня на грі проти Політехніка. Перед цим, 27 грудня, граємо важливий матч 1/4 Кубка України у Дніпрі. З наступаючими святами, #builders_nation !