Представники Будівельника дали свої коментарі після розгромної перемоги над Хіміком. 

Руслан Отверченко, захисник Будівельника: 

- Хороша командна гра у нападі та захисті. Ми дотримувались плану всю гру. Все було просто - ми використали нашу перевагу у позиції четвертого та п'ятого номерів. Це принесло результат - більше нічого не треба було вигадувати. 

Володимир Коваль, головний тренер Будівельника: 

- Хотів би привітати усіх з перемогою. Не дивлячись на рахунок, вона була непростою, тому що у Хіміка гарний колектив із гарними гравцями. Тож хлопцям сьогодні довелося добре попрацювати. Була хороша командна робота у захисті, де була розмова. Хотілося б, щоб ми ще більше говорили у захисті. Але того, що сьогодні було, виявилося достатньо, щоб ми пропустили 56 очок від Хіміка. Звідси пішла й гарна гра у нападі, де ми зробили 23 передачі. Після першої половини було 15, але у другій показник трохи впав. Тож ще раз повторюсь - командна робота у нападі та захисті, а також довіра один одному стали запорукою сьогоднішньої перемоги. План на гру спрацював. 

Із травмованих у нас залишається Брендон Філдс, який вже працює у загальній групі, але поки не готовий грати у офіційних іграх. а також Макс Конате. Ми чекаємо на їх відновлення. Що стосується доукомплектації, то поки що ми це не плануємо. Ми добре укомплектовані у всіх позиціях, тож, як бачите, навіть коли хтось травмується, у нас є ким та як його замінити. У нас повний бойовий комплект.