Відомі вдати двох кубкових протистоянь з Дніпром
Дата публікації: 19.12.2017 Переглядiв: 43
Стали відомі остаточні дати двох матчів чвертьфіналу Кубка України між Будівельником та Дніпром. Так, 27 грудня минулорічні фіналісти зустрінуться у Дніпрі, а за місяць, 25 січня, відбудеться вирішальний матч у столичному Палаці спорту.Стали відомі остаточні дати двох матчів чвертьфіналу Кубка України між Будівельником та Дніпром. Так, 27 грудня минулорічні фіналісти зустрінуться у Дніпрі, а за місяць, 25 січня, відбудеться вирішальний матч у столичному Палаці спорту.

Тож згадайте неймовірну атмосферу минулорічного фіналу, та позначте 25 січня у своїх календарях особливим днем!Тож згадайте неймовірну атмосферу минулорічного фіналу, та позначте 25 січня у своїх календарях особливим днем!

Завтра ж та у п'ятницю Будівельник проведе матчі Суперліги против Хіміка та БІПи відповідно. Квитки можна придбати за посиланням нижче. Побачимось у Палаці спорту, #builders_nation !Завтра ж та у п'ятницю Будівельник проведе матчі Суперліги против Хіміка та БІПи відповідно. Квитки можна придбати за посиланням нижче. Побачимось у Палаці спорту, #builders_nation !

https://esport.in.ua/uk/basketballhttps://esport.in.ua/uk/basketball