Журналіст Федерації баскетболу України задав кілька питань капітану Будівельника Артуру Дроздову напередодні домашніх ігор "жовто-синіх" проти Хіміка та БІПи. Ось, що розповів досвідчений форвард:Журналіст Федерації баскетболу України задав кілька питань капітану Будівельника Артуру Дроздову напередодні домашніх ігор "жовто-синіх" проти Хіміка та БІПи. Ось, що розповів досвідчений форвард:

- Цілеспрямовано готуємося до гри з Хіміком. Усе йде за планом – вивчення суперника, аналіз комбінацій – налаштовуватися треба на запеклу боротьбу. Хімік – суперник непростий, не дивлячись на те, що у його складі відбулися зміни порівняно з минулим сезоном. У Южному між нами була нервова гра. У Києві вона так само може складатися, тому серйозно готуємося.- Цілеспрямовано готуємося до гри з Хіміком. Усе йде за планом – вивчення суперника, аналіз комбінацій – налаштовуватися треба на запеклу боротьбу. Хімік – суперник непростий, не дивлячись на те, що у його складі відбулися зміни порівняно з минулим сезоном. У Южному між нами була нервова гра. У Києві вона так само може складатися, тому серйозно готуємося.
- Чи можна говорити про те, що Хімік для Будівельника є незручним суперником, чи навпаки? Бо ж у Южному ви взяли над ним гору 62:58?- Чи можна говорити про те, що Хімік для Будівельника є незручним суперником, чи навпаки? Бо ж у Южному ви взяли над ним гору 62:58?

- Це ні про що не свідчить. Бо це баскетбол, у якому завжди є місце непередбачуваності. Ти можеш виграти на виїзді і поступитися вдома. Якщо підходити до гри з такими думками – зручний, незручний суперник, тоді можна за це поплатитися. Бо вчора він був зручний, а сьогодні щось не так склалося, і усе пішло шкереберть, чи принаймні складається по-іншому. Скільки вже років граю у баскетбол і щоразу чомусь дивуюся. Максимальна концентрація, налаштування на важку роботу, а там вже як гра складатиметься, буде видно. Ні в якому разі не можна мати шапкозакидацький настрій і говорити, що вони для нас зручні і таке інше. Начебто здається, що за складом вони не такі сильні, ніж торік. Але тим не менш з Хіміком розслаблятися жодним чином не можна.- Це ні про що не свідчить. Бо це баскетбол, у якому завжди є місце непередбачуваності. Ти можеш виграти на виїзді і поступитися вдома. Якщо підходити до гри з такими думками – зручний, незручний суперник, тоді можна за це поплатитися. Бо вчора він був зручний, а сьогодні щось не так склалося, і усе пішло шкереберть, чи принаймні складається по-іншому. Скільки вже років граю у баскетбол і щоразу чомусь дивуюся. Максимальна концентрація, налаштування на важку роботу, а там вже як гра складатиметься, буде видно. Ні в якому разі не можна мати шапкозакидацький настрій і говорити, що вони для нас зручні і таке інше. Начебто здається, що за складом вони не такі сильні, ніж торік. Але тим не менш з Хіміком розслаблятися жодним чином не можна.
- Винесли уроки з останнього матчу чемпіонату України з Черкаськими Мавпами?- Винесли уроки з останнього матчу чемпіонату України з Черкаськими Мавпами?

- Ви згадайте сценарій того матчу – нам ніяк не вдавалося вийти вперед, ми боролися, чіплялися до кінця, проявили характер і виграли врешті решт (в овертаймі 89:83 – ред.). Зрозуміло, якщо ти маєш по ходу матчу значну очкову перевагу, краще не доводити матч до «валідольної» кінцівки. Але то не був випадок у Черкасах.- Ви згадайте сценарій того матчу – нам ніяк не вдавалося вийти вперед, ми боролися, чіплялися до кінця, проявили характер і виграли врешті решт (в овертаймі 89:83 – ред.). Зрозуміло, якщо ти маєш по ходу матчу значну очкову перевагу, краще не доводити матч до «валідольної» кінцівки. Але то не був випадок у Черкасах.
- У грудневій серії матчів у Палаці спорту з Хіміком і БІПОю (22 грудня – ред.) розставляєте для себе пріоритети – який з них важливіший чи важчий?- У грудневій серії матчів у Палаці спорту з Хіміком і БІПОю (22 грудня – ред.) розставляєте для себе пріоритети – який з них важливіший чи важчий?

- Це хибний підхід. Треба йти від матчу до матчу. Ми починаємо матчем з Хіміком і вся увага наразі йому. Хоча обидва матчі для нас будуть складними. До того ж гратимемо через день. У БІПИ зараз новий тренер (Вадима Пудзирея замінив Олег Юшкін – ред.). Вони виграли у Кубку, пройшли у чвертьфінал, діяли на куражі. Зміна тренера завжди позитивно впливає на командний дух. Так і БІПА зараз однозначно перебуває на командному підйомі. Отже, йдемо від матчу до матчу. Розпочинаємо з Южним, налаштовуємося на них, а далі вже будемо готуватися до протистояння з одеситами. Думаю, це теж буде непростий поєдинок. Ми, до того ж, програли в Одесі, у них гарний склад і буде непросто. Дивитися, аналізувати, пристосовуватися, розбирати одеситів будемо 21 грудня, після Хіміка.- Це хибний підхід. Треба йти від матчу до матчу. Ми починаємо матчем з Хіміком і вся увага наразі йому. Хоча обидва матчі для нас будуть складними. До того ж гратимемо через день. У БІПИ зараз новий тренер (Вадима Пудзирея замінив Олег Юшкін – ред.). Вони виграли у Кубку, пройшли у чвертьфінал, діяли на куражі. Зміна тренера завжди позитивно впливає на командний дух. Так і БІПА зараз однозначно перебуває на командному підйомі. Отже, йдемо від матчу до матчу. Розпочинаємо з Южним, налаштовуємося на них, а далі вже будемо готуватися до протистояння з одеситами. Думаю, це теж буде непростий поєдинок. Ми, до того ж, програли в Одесі, у них гарний склад і буде непросто. Дивитися, аналізувати, пристосовуватися, розбирати одеситів будемо 21 грудня, після Хіміка.
- Обидва матчі - і 20, і 22 грудня, розпочнуться о 19-й. Це зручно, бо вболівальники після завершення робочого дня зможуть прийти на трибуни Палацу Спорту.- Обидва матчі - і 20, і 22 грудня, розпочнуться о 19-й. Це зручно, бо вболівальники після завершення робочого дня зможуть прийти на трибуни Палацу Спорту.

- Для нас підтримка вболівальників є дуже важливою. Ми давно не грали у Палаці спорту, усіх запрошуємо на гру і сподіваємося, що людей буде чимало. Нам завжди приємно бачити, коли люди приходять, вболівають, підтримують нас. Це додаткова мотивація і стимул досягти переможного результату. Коли трибуни заповнені, грати однозначно краще. Ми запрошуємо!- Для нас підтримка вболівальників є дуже важливою. Ми давно не грали у Палаці спорту, усіх запрошуємо на гру і сподіваємося, що людей буде чимало. Нам завжди приємно бачити, коли люди приходять, вболівають, підтримують нас. Це додаткова мотивація і стимул досягти переможного результату. Коли трибуни заповнені, грати однозначно краще. Ми запрошуємо!