Генрі Дугат одноголосно обраний MVP тижня в Суперлізі
Дата публікації: 13.12.2017 Переглядiв: 16

Божевільний перфоманс Генрі Дугата минулої суботи в Черкасах не залишив варіантів для тренерів команд Суперліги у виборі MVP тижня. Всі сім коучів, крім Володимира Коваля. який не може голосувати за свого гравця, зупинили свій вибір на лідері Будівельника.Божевільний перфоманс Генрі Дугата минулої суботи в Черкасах не залишив варіантів для тренерів команд Суперліги у виборі MVP тижня. Всі сім коучів, крім Володимира Коваля. який не може голосувати за свого гравця, зупинили свій вибір на лідері Будівельника.

Нагадаємо, чемпіон України здобув важку перемогу над Мавпами в овертаймі (89:83), відігравши шість очок відставання менше ніж за хвилину до кінця основного часу. Дугат забив ряд найважливіших кидків, головним з яких став триочковий за дві секунди до кінця четвертої чверті, який перевів гру в овертайм. У додатковій п'ятихвилинці наш захисник добув всі 13 очок команди, не залишивши супернику шансів. У сумі на рахунку Генрі виявилося 29 пунктів, 20 з яких він набрав в останні шість хвилин гри.Нагадаємо, чемпіон України здобув важку перемогу над Мавпами в овертаймі (89:83), відігравши шість очок відставання менше ніж за хвилину до кінця основного часу. Дугат забив ряд найважливіших кидків, головним з яких став триочковий за дві секунди до кінця четвертої чверті, який перевів гру в овертайм. У додатковій п'ятихвилинці наш захисник добув всі 13 очок команди, не залишивши супернику шансів. У сумі на рахунку Генрі виявилося 29 пунктів, 20 з яких він набрав в останні шість хвилин гри.

Нагадаємо, Генрі також був визнаний MVP листопада в Суперлізі.Нагадаємо, Генрі також був визнаний MVP листопада в Суперлізі.