Інна Кочубей: «Головне, що всі гравці здорові»
Дата публікації: 17.08.2021 Переглядiв: 35


Головний тренер команди «Будівельник-НУФВСУ» Інна Кочубей розповіла про початок підготовки до сезону, фізичну форму гравців і плани на товариські матчі.

-Інна, ви задоволені тим, як проходить початок зборів?

-Так. Все добре. Головне, що всі гравці здорові, всі успішно пройшли медогляд, готові працювати, ні в кого немає ніяких проблем. У перший ранок зборів ми зробили біговий тест, подивилися хто в яких кондиціях. Через місяць повторимо тест, подивимося динаміку. Хочу сказати, що всі дівчата пробігли сумлінно, адже я плюс мінус знаю їх результати ще з часів роботи в молодіжній збірній. Також ми працювали в тренажерному залі, дали там дівчатам непогане навантаження. Радує, що гравці готові працювати, вже горять бажанням грати, адже у деяких дівчат була велика перерва без ігор.

-Формою гравців ви задоволені?

-Так, абсолютно. Гравці, котрі не задіяні в збірних, ще місяць тому отримали від нас завдання почати підготовку самостійно. І вони дійсно її почали, це підтвердив і тест, який дівчата пробігли, і в тренажерному залі ми працювали з певними вагами, тобто почали не з нуля.

-Коли до команди приєднаються збірниці?

-Ганна Рульова в складі збірної України 3х3 гратиме на чемпіонаті Європи, який відбудеться 10-12 вересня. Крім Рульової, головний тренер збірної 3х3 хоче бачити в своїй команді ще одного нашого гравця - Єлизавету Мітіну, котра цього літа грала за збірну 3х3 U23. Попри те, що ці гравці пропустять початок зборів з нами, фізично вони будуть готові, адже тренування 3х3 - дуже інтенсивні, і підготовка до такого важливого турніру, як чемпіонат Європи, серйозна. Те, що вони будуть в хорошій формі, не може не радувати. Грати за збірну своєї країни - почесно і престижно, тому я рада за дівчат попри те, що їм доводиться пропускати підготовку з нами.

Наші наймолодші гравці Саша Семенчук і Даша Кононученко будуть задіяні в збірній U17, у них чемпіонат Європи 17-19 вересня.

-Коли приїдуть легіонерки?

-Крістен Споляр приїде 23 серпня, а Келлі Кейн приєднається до нас 2 вересня.

-Розкажіть нам, будь ласка, про розклад зборів, про плани на товариські матчі.

Збори проводимо на базі Національного університету фізичного виховання і спорту України. У нас хороші умови для тренувань - баскетбольний, тренажерний зали, стадіон, є все необхідне для повноцінної, якісної підготовки. Ми проводимо по два тренування на день. Один повноцінний вихідний - в неділю, а в середу - одне довге тренування.

На початку вересня плануємо зіграти товариські матчі з українськими командами, вже зв'язувалися з цього питання з «Прометеєм», вони теж хочуть з нами грати. Є ще варіант зіграти спаринги з чемпіоном Білорусі «Горизонтом», вони запрошують нас до себе, але також готові приїхати до нас. Поки точних дат і домовленостей немає, будемо орієнтуватися по тому, як гравці проходять підготовку, дивитися на їхню готовність грати.


Tags: Кочубей