Сьогодні «Будівельник» провів перше тренування у своєму новому залі – Gymmaxx. Головний тренер нашої команди Ігорс Міглініекс поділився враженнями, а також розповів про збори і турнір у Туреччині та озвучив завдання на турнір у Києві, який розпочнеться вже післязавтра:

-Я радий, що наш клуб мав можливість орендувати цей зал. Вважаю, це правильне рішення, адже Gymmaxx – сучасний і зручний. Так, у ньому небагато місць для глядачів, однак тим уболівальникам, котрі приходитимуть на наші матчі, гадаю, буде зручно і затишно. В таких залах на іграх зазвичай особлива атмосфера. Минулого сезону ми тренувалися в одному залі, грали в іншому. І Федерація мала клопіт організувати наш календар таким чином, щоб ми грали вдома тоді, коли інша київська команда на виїзді і не проводить ігри і тренування у ПС «Венето».

-Ігорс, розкажіть, будь ласка, як пройшли збори в Туреччині.

-Звісно, не все відбувається ідеально так, як нам хотілося би. Були деякі проблеми зі здоров’ям гравців. Але зараз лише Юрій Кондраков не бере участь у тренуванні, він ще відновлюється. 

Умови в Туреччині були просто прекрасні, все, що нам потрібно, було там на місці дуже компактно і зручно. Недарма туди їдуть такі гранди, як «Жальгіріс» або «Ефес». Коли якісно провів підготовку, тоді можеш вимагати від баскетболістів максимуму. Всі наші нові гравці - з хорошими CV, усі грали в сильних лігах, були лідерами своїх команд, мали солідний ігровий час, тому ми одразу почали працювати на максимумі. Всі гравці працювали відмінно. Ми розпочали без вихідних, адже не можна не використовувати таку базу, немає сенсу давати вихідні. 

-Чи задоволені Ви грою команди на турнірі Gloria Cup?

-Це був дуже хороший турнір для нас. Ми грали з сильними командами. Наші суперники були вже більш підготовленими, адже грають кубки, тому швидкості, боротьба, все було на рівні, а ми на тлі втоми все одно показали свої найкращі якості. Люди, котрі дивилися матчі Gloria Cup у залі, говорили нам, що наша команда з характером. Мені приємно було це чути. 

Однозначно підготовка в Туреччині пройшла для нас зі знаком плюс. Зараз ми розпочинаємо третій етап підготовки до сезону. І вже післязавтра граємо перший матч на турнірі в Києві. Передсезонні турніри мають свою специфіку, оскільки команди можуть бути ще в різних кондиціях, крім того, ці ігри – передусім матеріал для тренерів, за яким вони роблять свої висновки, однак, звісно, бажання перемогти також присутнє, як без нього… 

-Після київського турніру залишиться 10 днів до офіційного старту сезону – 22 вересня «Будівельник» гратиме матч за Суперкубок. Чи плануєте у ці дні ще контрольний матч, чи тільки тренуватиметеся?

-Плануємо зіграти, намагатимемося знайти суперника. Десять днів без гри – забагато, тож як мінімум один матч потрібно провести. В цьому сенсі нашому супернику «Прометею» краще – вони гратимуть офіційні матчі, причому міжнародні з сильними суперниками (14 вересня «Прометей» проведе матч кваліфікації Ліги чемпіонів – Авт.). Втім, ми провели хороші ігри в Туреччині, зіграємо з сильними опонентами в Києві, тож будемо готові на сто відсотків. 


Tags: Міглініекс