Олександр Кобець: «З кожною грою ми додаємо»
Дата публікації: 10.09.2021 Переглядiв: 27

Гравець «Будівельника» Олександр Кобець поділився своїми враженнями від матчу з «Дніпром»:

-Це була перша наша гра в Україні. Після матчів у Туреччині команда вже має певний задовільний вигляд, з кожною грою ми додаємо, поступово втягуємося. Звісно, ще є над чим працювати. Гра показала, що є діри в захисті та інші аспекти, над якими потрібно працювати. Попереду ще два матчі, під час яких ми отримаємо ще більше інформації для подальшої роботи.

-Саша, ви добре розпочали гру, вели в рахунку протягом першої половини. А третю чверть зіграли 14:32. В чому причина?

-Над цим також потрібно працювати і більше такого не допускати. Втратили концентрацію. Легко повели 12 очок, розслабилися.

-Що скажеш стосовно суперника? Чи здивувало «Дніпро» чимось?

-Ні, нічим таким особливим не здивувало. В принципі, з перших секунд було легко грати. Вважаю, суперники переломили хід гри в третій чверті за рахунок своїх вольових якостей. Дніпряни влучили чимало легких кидків, ми дали їм це зробити, тобто не вони заробили ці шанси, а ми їм дозволили.

-Менше двох тижнів залишається до офіційного старту сезону – матчу за Суперкубок, який відбудеться 22 вересня. Яке твоє враження після матчів у Туреччині і сьогоднішньої гри – наскільки команда готова на даний момент?

-Ми ще в процесі становлення. Попереду ще декілька товариських матчів, з кожним з них ми додаватимемо і до 22 вересня будемо в оптимальних кондиціях.

-Що очікуєш від завтрашнього матчу проти «Тернополя»?

-Не знаю, як вони грали свої підготовчі матчі. Ми зосередженні на побудові власної гри, тож не особливо слідкуємо за іншими командами. В будь-якому разі, «Тернопіль» - хороша команда, принаймні можу так сказати про їхній минулий сезон. Наразі не важливо проти кого граємо, важлива наша власна гра. Індивідуально розбирати суперників потрібно в сезоні, а зараз - працювати над своєю грою, своїми помилками.

Tags: Кобець