Ігорс Міглініекс: «Я бачу у нас хороший прогрес»
Дата публікації: 11.09.2021 Переглядiв: 62


Головний тренер Ігорс Міглініекс дав коментар стосовно матчів «Будівельника» на турнірі в Києві:

- Це передсезонні ігри, в яких у першу чергу ми налагоджуємо командну гру. Але попри це, звісно, ми прагнемо перемагати, щоб мати позитивні емоції. Наразі є і хороші, і погані моменти в нашій грі. Маю на увазі, поки що є деяке непорозуміння, втрати. Попереду ще багато роботи, нам потрібно зігратися, адже команда зовсім нова. Однак я бачу у нас хороший прогрес. 

-«Будівельник» провів чотири гри у Туреччині з новими для себе суперниками. І ось зараз два матчі з добре знайомими командами, особливо це стосується вчорашнього суперника «Дніпра», який зберіг своїх основних гравців. З «Тернополем» ви провели гру рівно, а в третій чверті вчорашнього матчу стався певний провал. Чи можете поділитися висновками загалом після проведених на даний момент ігор?

-Будь-які висновки ще зарано робити, процес триває. Щодо матчу з «Дніпром», то для нас початок гри видався легким і в захисті, і в нападі. Так, у третій чверті була наша втрата концентрації, але в цьому ривку є і заслуга самого «Дніпра». Ця команда завжди бореться до кінця. Це їхня гра – фізична і динамічна. З ними потрібно бути сконцентрованим всі 40 хвилин. Зазначу, що «Дніпро» злагоджена, зіграна команда, оскільки склад не сильно змінився з попереднього чемпіонату. У цьому і користь передсезонних турнірів, товариські ігри дають змогу прибрати подібні проблемні моменти в грі, як стався у нас у третій чверті поєдинку з «Дніпром». 

-Завтра «Будівельник» зіграє останній матч на цьому турнірі - проти «Київ-Баскета». Ви дивилися сьогодні гру команди Айнарса Багатскіса з «Дніпром». Розумію, що команди нині зайняті налагодженням власної гри. Втім, чим на вашу думку, може бути цікавий завтрашній матч, скажімо, вболівальникам, чому їм варто прийти на гру?

-По-перше, чому  б не прийти, поки можна, немає карантинних обмежень. По-друге, баскетбол в Україні нині дійсно на пристойному рівні. Вважаю, люди, дотичні до цього прогресу, заслуговують на увагу тих, кому цей вид спорту подобається. Стосовно саме завтрашнього матчу, ви правильно сказали, ми вирішуємо наразі свої завдання, наша мета – досягти взаєморозуміння між гравцями. 


Tags: Міглініекс