Гравець «Будівельника-НУФВСУ» Ганна Рульова зараз перебуває в Парижі, де грає на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3.

У першому поєдинку українки поступилися срібними призерками Олімпійських ігор у Токіо команді Росії – 18:21.

На перших секундах гри Ганна Рульова реалізувала кидок з-за дуги, вивівши нашу збірну вперед. Однак, росіянки швидко перехопили ініціативу і почали відриватися в рахунку. До середини матчу українська команда поступалася – 9:14, однак знадобилося усього пів хвилини, щоб скоротити відставання до мінімуму, а згодом і наздогнати суперниць – 14:14. За дві хвилини до кінця ігрового часу збірній Росії вдалося реалізувати 2-очковий і здобути перемогу.

У матчі 2 туру групового етапу українки перемогли Велику Британію – 20:18. Перші 4 хвилини гри пройшли в рівній боротьбі. Та надалі нашим дівчатам вдалося захопити ініціативу, відірватися в рахунку і здобути перемогу.

Національна жіноча збірна України вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи 3х3, де зіграє з Іспанією 12 вересня о 17:30.

Tags: Рульова