У останньому матчі турніру в Києві команда Ігорса Міглініекса здобула перемогу над «Київ-Баскетом».

«Будівельник» захопив ініціативу з перших хвилин, виграв першу чверть 15:30, майже половину очок здобув Джиан Клавелл, причому пуерторіканець набрав 14 очок за перші 6 хвилин гри. В другій чверті «Київ-Баскет» скоротив відставання – на велику перерву пішли за рахунку 37:42. Однак вийти вперед «Будівельник» суперникам не дозволив, здобувши третю перемогу на київському турнірі.

«Київ-Баскет» - «Будівельник» 82:93 (15:30, 22:12, 19:24, 26:27)

БДК: Стоктон 13 + 7 передач + 3 підбирання + 2 перехоплення, Клавелл 35 + 7 передач + 3 підбирання, Браун 6 + 4 підбирання + 4 блок-шота, Гордон 6 + 8 підбирань + 2 перехоплення, Кобець 17 + 4 підбирання + 2 перехоплення - (старт), Апшоу 14 + 6 підбирань, Грицак 0 + 1 підбирання + 2 передачі, Гутман 0 + 1 підбирання, Козлов 2 + 2 підбирання

Tags: Будівельник