Ігорс Міглініекс: «Наші гравці вміють грати командно»
Дата публікації: 13.09.2021 Переглядiв: 41


Головний тренер «Будівельника» Ігорс Міглініекс після завершення турніру в Києві поділився своїми враженнями і висновками стосовно гри його команди:  

-У нас будується зовсім нова команда. Хочу відзначити, що наші гравці показали хороші якості характеру. Щодо технічного виконання, то ми зібрали команду, в котрій у кожного є своя роль, конкретні завдання, які кожен має виконати. Наші гравці вміють грати командно. Наразі нам потрібно зігратися, адже в нападі поки що є певна метушня, ми її приберемо. Важливо, щоб українці підтягували свій рівень, і ми мали більшу ротацію. Клас легіонерів «Будівельника» – високий, і дуже хочеться не потрапляти до ігрової ями, коли проводимо заміни. Радує віддача Грицака в захисті, це хороша допомога команді. Кобець під час товариських матчів чує мене, знаходить і покращує свою гру. 

-Торік «Будівельник» розпочав сезон щойно після відродження. Без належної передсезонної підготовки було важко боротися протягом сезону на найвищому рівні. Нині команда готова змагатися за чемпіонство?

-Звісно, ми боротимемося тільки за чемпіонство.

-Після завершення товариського турніру ви вже розмовляєте з гравцями про матч за Суперкубок, який відбудеться 22 вересня в київському Палаці спорту?

-Поки що зарано про це говорити, втім, підготовка триває. Київський турнір нам дуже допоміг у підготовці. Адже в Туреччині ми грали з чистого аркуша, у Києві вимальовувалася командна гра. Ми ще маємо час її покращити. Готувати команду суто до матчу за Суперкубок – неправильно, адже пік кондицій не може бути на початку сезону, та попри це потрібно перемогти. В такій ситуації треба діяти розумно. 


Tags: Міглініекс