Сьогодні Ганна Рульова, котра повернулася з чемпіонату Європи з баскетболу 3х3, провела перше тренування з «Будівельником-НУФВСУ» і розповіла нам про ігри в Парижі.

-Розкажіть нам, будь ласка, про чемпіонат Європи. Ми бачили на фото і відео, що корт був розташований біля Ейфелевої вежі. Поділіться своїми враженнями.

-Все було дуже круто. Локація була супер, метрів 200-300 від вежі. Все було на найвищому рівні.

- Чи вдалося побувати в Парижі десь, крім баскетбольного майданчика? Побачити щось ще, крім вежі?

-Ні. Турнір проходив в форматі «бабла», ми сиділи в готелі. Тобто бачили тільки те, що біля готелю і те, що проїжджали, коли їхали на корт.

-Збірна України поступилася команді Іспанії в чвертьфіналі. Іспанки на даний момент нам не по зубах? Які причини поразки в 1/4 на Ваш погляд?

-Ми віддали дуже багато сил в перший день, обидві гри були важкі, в тому числі і емоційно. Так, іспанки на дві голови сильніше, але команда нам по зубах. Ми вже вигравали у них, зараз з того складу іспанок було два гравця. Вважаю, цього разу був просто не наш день. Ми не грали в свою гру, в яку повинні були грати. Не було взаєморозуміння, багато пропустили в захисті.

-Бути в сімці найкращих в Європі - гідний результат. Але, за Вашими словами, розумію, що виступом Ви незадоволені?

-Так, не задоволена. Хотілося бути в трійці призерів.

-Ви приєдналися до «Будівельника», сьогодні провели перше тренування. Через десять днів стартує чемпіонат України. Встигнете зігратися з дівчатами?

-Дуже рада, що я вже приєдналася до команди. Так, часу мало, але будемо намагатися все встигнути, все награти, підготуватися. З завтрашнього дня почнемо розбирати комбінації і награвати їх.

-Баскетбол 3х3 швидкий і динамічний вид спорту. Ви відразу після чемпіонату Європи приступили до тренувань з «Будівельником». Як відчуваєте себе фізично? Напевно є втома?

-Трохи є, звісно. Але день-два, і все буде в нормі.

Tags: Рульова