25 і 26 вересня «Будівельник-НУФВСУ» проведе свої перші в історії офіційні матчі. У першому турі національної першості приймаємо чемпіона України, учасника Єврокубка «Прометей».

Матчі відбудуться у суботу о 19:00 та в неділю о 14:00 в GYMMAXX ARENA, ЖК «Новопечерські Липки», Драгомирова 11Б.

В міжсезоння «Прометей» повернув до України Людмилу Науменко (з Туреччини) і Тетяну Юркевічус (з Італії), а також підписав контракти з Олімпійською чемпіонкою 2021 року, сьомим номером драфту, чемпіонкою WNBA 2019 року у складі «Вашингтон Містікс» Аріель Аткінс та з Джойнер Холмс, котра грала в жіночій NBA за «Нью-Йорк Лiбертi» і «Лас-Вегас Ейсес», чемпіонка світу U17 і cрiбна призерка першості світу U19.

Нагадаємо, «Будівельник-НУФВСУ» має трьох легіонерок, одна з них – Келлі Кейн – також є сьомим номером драфту WNBA. Крім того, Келлі – чемпіонка NCAA. Цікаво, що Кейн грала за той самий «Нью-Йорк Ліберті», що і Джойнер Холмс, тільки в різні роки. А також молоді і перспективні Крістен Споляр і Арелла Гуірантес.

В складах обох команд гратиме чимало кандидаток до національної збірної України. Тож чемпіонат України розпочинається надцікавим протистоянням, як зазначають чимало фахівців, двох потенційних лідерів жіночої Суперліги.


Tags: Будівельник-НУФВСУ, Прометей