Богдан Близнюк: «Я дуже радий грати за «Будівельник»
Дата публікації: 21.09.2021 Переглядiв: 33


Одна доба залишилася до матчу за Суперкубок України між «Будівельником» і «Прометеєм». Ця гра розпочне офіційний баскетбольний сезон 2021/2022 в Україні. Сьогодні в київському Палаці Спорту, де, власне, і гратимемо завтра о 18:30, відбулася офіційна презентація нового баскетбольного сезону. 

Під час цього заходу було представлено генерального спонсора Суперліги і національних збірних України – компанію Parimatch Ukraine та титульного спонсора чоловічого чемпіонату України — авіакомпанію WindRose.

Серед учасників прес-конференції були і гравці, котрі змагатимуться завтра за Суперкубок, – наш Богдан Близнюк і прометеївці Олександр Липовий та Ді Джей Стефенс.

-Я дуже радий грати за «Будівельник». Ви знаєте, що я нещодавно приєднався до команди. Тож поки що, можна сказати, наздоганяю всіх, - зазначив Близнюк.

У Олександра Липового передусім запитували про нещодавню перемогу у кваліфікації Ліги Чемпіонів:

-У нашої команди гарний настрій, адже напередодні ми виграли кваліфікацію, перемігши при цьому російський клуб, що вдвічі приємніше. Готуємося до матчу за Суперкубок і запрошуємо глядачів до Палацу спорту. Вважаю, матч буде дуже цікавий, - сказав Липовий. 

Стефенса, звісно, запитали, які нові данки він готує цього сезону і завтра, зокрема. Ді Джей відповів, що готує, але це секрет. Мовляв, побачите у грі.

Нагадаємо, матч за Суперкубок відбудеться завтра, 22 вересня, о 18:30 в київському Палаці Спорту.


Tags: Близнюк, Будівельник, Прометей, Суперкубок