Коментарі представників «Будівельника» на прес-конференції після матчу за Суперкубок.

Гравець «Будівельника» Андрій Грицак:

-Передусім хочу попросити пробачення у наших уболівальників. Ми мали шанс узяти цю гру. Відверто шкода, що не взяли її. В останні п’ять хвилин, коли ми мали шанс переломити хід гри, Ілля Сидоров реалізував вирішальні кидки. Хоча вже було важко щось змінити, але ми все одно боролися до останньої секунди, старалися виграти цю гру.

Головний тренер «Будівельника» Ігорс Міглініекс:

-Відчувається, що ми ще не є в ігровому ритмі. Видно, що три матчі кваліфікації Ліги Чемпіонів допомогли «Прометею» в цьому аспекті. Я дивлюся статистику, там дивують деякі речі: у нас 15 підбирань на чужому щиті, у суперника – два. Виграємо підбирання. Другий шанс: у нас 18 очок, у суперника - два. Коли бачиш такі речі, здається, та команда має програти. 

У нас ще немає відчуття, смаку гри. Ми поки що є дещо незібраними. Так, усі команди, готуючись до сезону, проводять товариські матчі, але офіційні ігри – це зовсім інша справа. Провал у третій чверті вартував нам Кубка. Таке буває, коли ти ще не ввійшов в ігровий ритм. «Прометей» - хороша команда, яка відразу карає за такі помилки. 

Сидоров і Петров влучили триочкові з високим відсотком (8 з 12). І не скажеш, що це були легкі кидки. 

Загалом, це була хороша гра в хорошому залі. Ми раді, що прийшло так багато вболівальників. Ця гра дасть гарний початок українському чемпіонату. 

-Богдан Близнюк нещодавно приєднався до «Будівельника». Наскільки він устиг влитися в команду?

-У Богдана високий рівень індивідуальної майстерності. Однак повністю влитися в команду він ще не встиг. Це теж один з пунктів. Богдан буде одним з ключових гравців нашої команди. 

-З боку здається, що є занадто велике навантаження на Стоктона. В складі «Будівельника» є Юрій Кондраков, котрий вдало провів попередній сезон в «Одесі». Коли можна очікувати відновлення і повернення до гри Кондракова?

-Лікарі кажуть, що скоро він має почати тренуватися. Безперечно, ми очікуємо на нього. Він має допомогти нам в ротації. Щоб досягти значних цілей в сезоні, в команді має бути ротація.


Tags: Суперкубок, Міглініекс, Грицак