Олександра Семенчук приєдналася до «Будівельника-НУФВСУ» після повернення з Португалії, де збірна України U17 посіла четверте місце на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3. 

-Олександра, поділися будь ласка своїми враженнями від змагань у Португалії?

- Ми приїхали до Лісабона за день до ігор. В день приїзду розбирали суперників, готувалися показати максимальний результат, тренер налаштовував нас на гру, і у нього це вийшло, адже ми вийшли з групи. Поступилися одним очком Росії, однак, я вважаю, це була хороша гра. Ми отримали колосальний досвід. Переконана, що в подальшому наші результати будуть ще кращими. 

-Які матчі запам'яталися найбільше? З ким було найважче грати?

-Попри те, що програли, найбільше запам’ятався матч проти збірної Росії. Це була гра, на яку ми найбільше налаштовувалися, принципове протистояння для нас, хотіли показати, що збірна України сильніше. В цьому матчі була насичена, рівна гра і найсильніші емоції.

-Ви посіли четверте місце. Бути в четвірці найкращих у Європі – круто. Однак, вважається, що четверте місце найбільш прикре для спортсмена, адже був лише крок до медалей. Наскільки ти задоволена чи не задоволена результатом?

-Звісно, була засмучена. Адже ми хотіли завоювати медалі, налаштовувалися посісти перше місце, працювали задля цього майже три місяці. Так, четверте місце – теж досить високе, тим більше, ми обійшли чимало сильних команд, зокрема, Францію, якій раніше програвали на кваліфікації. 

-Які враження від Лісабона?

-Оскільки там був «бабл», то жодних вражень немає. Вийшли з аеропорту, сіли в автобус, побачили одним оком здалеку океан. Нас возили з пункту А в пункт Б, самі нікуди не виходили. 


Tags: Семенчук