Інна Кочубей та Яна Рабчук про матчі з «Прометеєм»
Дата публікації: 24.09.2021 Переглядiв: 73


25 вересня о 19:00 і 26 вересня о 14:00 в GYMMAXX ARENA, за адресою Драгомирова 11Б «Будівельник-НУФВСУ» проведе свої перші в історії офіційні ігри. У першому турі національної першості приймаємо чемпіона України, учасника Єврокубка «Прометей».

Головний тренер і четверо гравців нашої команди попередній сезон завершували матчами саме з «Прометеєм». У складі іншого столичного клубу «Київ-Баскет» змагалися з командою Вікторії Большакової за золоті медалі у фіналі чемпіонату України. І тепер налаштовані взяти реванш уже в складі нового клубу.

Баскетболістка «Будівельника-НУФВСУ» Яна Рабчук:

-Настрій у нас бойовий. Ми всі скучили за іграми. У нас нова команда, і ми всі зараз в передчутті старту сезону. Не можу сказати, що ми готові на сто відсотків, оскільки до нас нещодавно приєдналися дівчата зі збірних 3х3. Але фізично точно готові.

Попередні ігри з «Прометеєм» ще у складі «Київ-Баскета» ми програли, поступившись у фінальній серії 0:3. Ми грали тоді без нашої легіонерки, котра отримала травму в півфіналі, і без головного тренера, котрий хворів. Перший матч програли з великою різницею, на наступні два налаштувалися і нав’язали боротьбу, однак виграти не змогли. Тож хочеться перемогти тепер, у складі нової команди. Гратимемо з «Прометеєм» два дні поспіль. Перша гра покаже, на що ми здатні, після неї можна буде робити якісь висновки.

Думаю, у нас все вийде, ми всі заряджені на боротьбу, на перемогу. Я з оптимізмом дивлюся в майбутнє – нова команда, нові можливості. 

Головний тренер «Будівельника-НУФВСУ» Інна Кочубей:

-Розпочинати новий сезон завжди хвилююче. Велика відповідальність. Попри те, що в повному складі ми зібралися зовсім нещодавно, ми всі вже хочемо грати. Фізичні кондиції гравців побоювань не викликають. А ось що стосується командних взаємодій, то ми тільки в процесі їх налагодження. 

У матчах з «Прометеєм» старатимемося показати хороший баскетбол. Налаштовуємо команду на перемогу. 

«Прометей» - добре укомплектований, зіграний, адже майже зберіг склад з минулого сезону, додавши декілька нових баскетболісток. 

Хотілося би, щоб якомога більше було ігор з такими сильними командами, як «Прометей». Втім, на мою думку, рівень українських команд зріс, і в новому чемпіонаті не буде відвертих аутсайдерів. Це дуже добре для розвитку гравців. 


Tags: Кочубей, Рабчук