«Прометей» знову виявився сильнішим
Дата публікації: 26.09.2021 Переглядiв: 31

Після вчорашньої поразки наші дівчата вийшли дуже налаштованими. Після двох з половиною хвилин гри «Будівельник» вів у рахунку 12:0. «Прометей» узяв тайм-аут, і ще через дві з половиною хвилини рахунок уже був рівний - 15:15. Після базера Холмс перша чверть завершилася з рахунком 17:30.  Перед великою перервою перевага наших гостей була ще більшою - 29:51.

Інна Кочубей знайшла потрібні рішення і слова - три з половиною хвилини третьої чверті «Будівельник» зіграв 12:2, скоротивши відставання. Втім, виграна третя чверть (24:20) стала лише локальною перемогою. Матч знову залишився за «Прометеєм».

«Будівельник-НУФВСУ» - «Прометей» 67:88 (17:30, 12:21, 24:20, 14:17)

БДК: Споляр 25 + 7 підбирань + 3 передачі, Бабич 9 + 4 підбирання, Рульова 12 + 6 підбирань + 2 передачі + 2 перехоплення, Мітіна 1 + 6 передач, Кейн 15 + 14 підбирань + 1 передача + 2 перехоплення – старт, Гулямова 3 + 2 підбирання, Завідна, Волошина 0 + 2 підбирання, Гутевич 0 + 1 передача, Рабчук, Семенчук

У наступних матчах, 1 і 2 жовтня, «Будівельник-НУФВСУ» приймає «Рівне-ОШВСМ».

Tags: «Будівельник-НУФВСУ»