Коментарі Міглініекса і Грицака після матчу в Черкасах
Дата публікації: 26.09.2021 Переглядiв: 23

Гравець «Будівельника» Андрій Грицак:

- Нарешті розпочався сезон. Приємні відчуття. Хочемо показати в цьому сезоні, що ми найкращі. Сьогодні не вийшло. Повернемося сильнішими. 

Головний тренер «Будівельника» Ігорс Міглініекс:

- Вітаю свого колегу і гравців «Мавп». Суперники зіграли добре. Вони чекали на цей чемпіонат, перша домашня гра. Виступили на хороших емоціях. Не скажу, що ми були без емоцій. Ми теж після програного Суперкубка налаштувалися зібратися і повернутися до перемог. У такі моменти вирішальними були триочкові Родні Первіса. Був один гравець, який потягнув всю команду вперед. Ми контролювали гру, відчувалася наша маленька командна перевага. Але Первіс індивідуально повернув суперника в гру, потім заграли всі інші. 

В кінці були вирішальні помилки на пік-н-ролах. Можливо, втомилися. Зовсім безглузді помилки. 15 втрат - багато, всі передсезонні матчі ми грали з 10 втратами. «Мавпи» не провокували втрати, в 4-5 випадках ми просто викинули м'яч. Чому з'явилися такі помилки? Може, гравці дуже хотіли перемогти. 

«Мавпи» нас не розслабили, а дали хороший знак тим гравцям, які вперше виступають в чемпіонаті України. «Будівельник», «Прометей», «Дніпро», «Київ-Баскет» - на такі команди суперники налаштовуються особливо, і ніхто не дорікає, якщо поступляться в хорошій боротьбі. Тому вони можуть грати розслаблено.

Звісно, ми будемо грати краще. Чи була недооцінка? Первіс забив складні триочкові. Подивимося, чи зможе він так грати в наступному матчі. Думаю, що ні. Я вже сам хотів накривати, бо стояв поруч. Дуже важкий кидок він забив через руки в оточенні. Психологічно Первіс витягнув «Мавпи». Потім і решта гравців забили у вирішальні моменти. Ми в кінці ніби перехоплювалися, йшли під кільце, але два рази хибили. Один раз Стоктон, другий раз Клавелл. Залишається ще раз привітати суперника. Чемпіонат буде цікавим. Будемо ще серйозніше готуватися до наступного матчу. До цієї гри серйозно готувалися, але зараз буде по-іншому. Можливо, ця поразка нам допомогла щось зрозуміти з прицілом на весь сезон.


Tags: Міглініекс, Грицак, Черкаські Мавпи, Коментарі