Новий головний тренер жіночого «Будівельника» провів перше тренування з командою. Розповів нам про своє призначення та найближчі цілі:

-Звісно, я довго не думав. Коли надходить така пропозиція, не треба довго думати. Я дуже радий, що маю можливість стати тренером «Будівельника» - клубу з великою історією. Це велика відповідальність. Однак дивлюся на це з позитивом. 

-Ви також є головним тренером збірної України. За «Будівельник» грають кілька кандидаток до національної команди. Ви працюватимете безпосередньо з ними протягом сезону. Це є додатковим плюсом у вашій роботі?

-Звісно, коли є можливість працювати з гравцями збірної протягом сезону, контролювати, розвивати цих гравців, тоді набагато легшою є і робота в збірній. Утім, кожній баскетболістці спочатку потрібно заслужити місце в збірній. А це покажуть тренування і те, що гравці демонструватимуть в іграх. 

-Залишається дуже мало часу до наступної гри «Будівельника» в чемпіонаті України. Чи встигнете налагодити взаєморозуміння в новій команді, підготуватися до матчів 1 і 2 жовтня?

-Не стоїть питання, чи встигнемо. Ми зобов’язані це зробити. Ситуація важка. Але ніколи не буває легко. Це нормально. Коли приходить новий тренер, є і плюси, і мінуси - потрібен час дівчатам звикнути до мене. 

-Які завдання і цілі ставить перед вами керівництво клубу, ви самі перед собою?

-Це «Будівельник»! Тому цілі лише найвищі! Однак давайте будемо йти крок за кроком. Спочатку розберемося з «Рівне». Це наша найближча мета. 


Tags: Радулович