«Будівельник» здобув першу перемогу в сезоні
Дата публікації: 30.09.2021 Переглядiв: 73

Через дві з половиною хвилини гри підопічні Ігорса Міглініекса вели в рахунку 11:0, змусивши Олега Юшкіна брати тайм-аут. Однак одесити не змогли знайти, як протидіяти господарям майданчику. Першу чверть кияни виграли 31:8. Далі лише нарощували свою перевагу. І в підсумки здобули більш ніж переконливу перемогу. Дрю Гордон відзначився дабл-даблом у другому матчі поспіль.

«Будівельник» - «Одеса» 102:56 (31:8, 19:19, 31:15, 21:14)

БДК: Стоктон 13 + 8 передач + 7 підбирань + 2 перехоплення, Клавелл 23 + 3 передачі + 4 підбирання, Гордон 11 + 11 підбирань + 2 передачі, Браун 13 + 6 підбирань, Кобець 9 - (старт), Апшоу 9 + 7 підбирань, Близнюк 8 + 1 підбирання + 1 передача, Грицак 8 + 8 підбирань, Козлов 2 + 2 підбирання, Доне 2 + 1 підбирання + 1 передача, Хижняк 2, Гутман 2 + 1 підбирання + 3 передачі

2 жовтня о 14:00 в GYMMAXX ARENA «Будівельник» грає з «Хіміком».

Tags: Будівельник, Одеса, Суперліга