«Будівельник-НУФВСУ» здобув свою першу перемогу
Дата публікації: 01.10.2021 Переглядiв: 36

«Будівельник» швидко повів у рахунку 7:0, і майже з такою ж перевагою і завершив першу чверть -21:13. Протягом 5 хвилин другої чверті команда гостей не могла вразити кошик. Зрештою, рівнянки набрали лише 5 очок за чверть. Третю та четверту десятихвилинки підопічні Валерія Жартуна виграли. Однак переваги, здобутої у першій половині гри, «Будівельнику» вистачило для впевненої підсумкової перемоги, першої в історії команди. Ганна Рульова та Келлі Кейн відзначилися дабл-даблами.

«Будівельник-НУФВСУ» - «Рівне-ОШВСМ» 71:56 (21:13, 21:5, 13:19, 16:19)

БДК: Рульова 20 + 10 підбирань + 5 передач + 2 перехоплення, Кейн 11 + 12 підбирань + 2 передачі + 2 перехоплення, Споляр 19 + 7 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Мітіна 5 + 4 підбирання + 2 передачі, Завідна 6 + 7 підбирань + 1 передача + 2 перехоплення – старт, Гулямова 7 + 2 підбирання + 1 передача + 1 блок-шот, Волошина 1 + 2 передачі, Гутевич 0 + 2 підбирання, Рабчук 2, Алексейчик 0 + 3 підбирання, Бірюк 0 + 2 підбирання, Кононученко

Завтра, 2 жовтня о 17:00 в GYMMAXX ARENA, за адресою Драгомирова 11Б, «Будівельник» та «Рівне» проведуть другий матч.

Tags: Будівельник-НУФВСУ, Рівне