«Будівельник» здобув вольову перемогу
Дата публікації: 02.10.2021 Переглядiв: 44

Після рівної першої чверті (15:15) «Хімік» почав відриватися в рахунку. На велику перерву пішли за 11 очок переваги южненців. У третій десятихвилинці перевага команди Віталія Степановського сягнула 22 очок. «Будівельник» переломив хід гри, вигравши відтинок часу, що залишався до кінця чверті - 9:0. І довели справу до перемоги в четвертій чверті. За 18 секунд до її завершення Джиан Клавелл закинув три з фолом і вивів «Будівельник» уперед – 73:72. Хлопці Ігорса Міглініекса перемогу вже не віддали. Дрю Гордон відзначив дабл-даблом у третьому матчі поспіль.

«Будівельник» - «Хімік» 76:72 (15:15, 17:28, 21:23, 23:6)

БДК: Стоктон 8 + 6 передач + 7 підбирань, Клавелл 31 + 8 підбирань + 2 перехоплення, Гордон 10 + 13 підбирань + 3 передачі, Браун 6 + 7 підбирань + 4 блок-шота, Близнюк 20 + 2 підбирання + 3 передачі - (старт), Кобець 0 + 5 підбирань, Апшоу 0 + 2 підбирання, Грицак 0 + 7 підбирань + 3 передачі, Козлов 0, Гутман 1 + 1 підбирання

Наступний матч граємо 8 жовтня в Запоріжжі.

Tags: Будівельник, Хімік, Суперліга