16 жовтня жіночий «Будівельник» стартує у своєму першому в історії Кубку України. Граємо з «Рівне», з яким два тижні тому перетиналися в Суперлізі. Дарія Завідна в обох тих матчах провела на майданчику близько 30 хвилин, і була однією з найкращих і за ефективністю, і за показником «+\-» . Тож ми попросили Дашу поділитися думками про суперниць з Рівного і майбутню гру з ними.

-Дарія, «Будівельник» грав з «Рівне» два тижні тому. Що можете сказати про цю команду? Як вам результат жеребкування Кубка України? 

-«Рівне» - молода, але добротна команда, про яку я можу сказати все тільки позитивне. Всі гравці дуже хороші, старанні, видно, що за рік вони підтягнулися. Хороша стартова п'ятірка, є заміна. Рівнянки теж грають агресивно. Під час ігор з нами 1 і 2 жовтня вони боролися від початку до кінця. Дівчата з Рівного не здаються, падають за м'ячем... Приємно грати з командою, яка вміє чинити опір.

-Команда «Рівне» справді славиться бойовим характером. У минулому сезоні вони на ранній стадії Кубка України потрапили на «Прометей» і вилетіли. Чи буде це для них додатковою мотивацією в цьому сезоні?

-Для кожної команди важливо виграти і пройти далі в Кубку України. Не думаю, що «Рівне» або будь-якій іншій команді потрібна ще якась додаткова мотивація. Впевнена, абсолютно всі колективи будуть намагатися викластися по максимуму. Кожна команда буде битися до кінця, адже не виграв - вилетів з Кубка.

-Що скажете про формат Кубка України, коли один матч вирішує все? На перший план виходить психологія?

-Це дає більше мотивації перемогти. Виходиш на гру з однією думкою - виграти. Наша команда налаштовується винятково на перемогу. Виходиш, робиш свою роботу і перемагаєш, іншого шляху немає.

-Якщо подивитися статистику матчів 1 і 2 жовтня, кидається в очі невисокий відсоток реалізації кидків, також було досить багато втрат - і у «Будівельника», і у «Рівне», особливо це стосується першої гри. Це пояснюється початком сезону?

-Безумовно. Це була всього лише третя гра сезону, наша команда була ще не зіграна, не мали потрібної «хімії». Напередодні тих ігор у нас змінився тренерський склад. Можливо, була деяка розгубленість. Це баскетбол, у всіх бувають ігри, коли не летить, не все виходить. Ми працюємо і над відсотком, і над тим, щоб допускати менше втрат.

-На прес-конференції після матчів Суперліги 10 і 11 жовтня з «Франківськом» головний тренер Срджан Радулович говорив, що незадоволений грою, незважаючи на перемоги в обох іграх із загальною різницею +46. Зараз готуєтеся якось посилено до гри Кубка України, яка вирішує пан або пропав?

-Ми на кожну гру готуємося по максимуму. В Івано-Франківську тренера, передусім, не задовольнив наш захист, а також незіграний напад. Ми мало розмовляли в захисті. В деякі моменти не виходила командна гра ні в захисті, ні в нападі. Тому тренер був незадоволений.

-Даша, скажіть, будь ласка, кілька слів уболівальникам. Чекаєте на їх підтримку в НУФВСУ?

-Звісно! Нам дуже потрібна підтримка наших уболівальників! Всіх запрошуємо 16 жовтня в зал НУФВСУ, прийти підтримати нас. Нам буде дуже приємно. Завжди дуже раді, коли на ігри приходять вболівальники, наші близькі, рідні, друзі, знайомі. Будемо дуже вдячні усім за підтримку і віру в команду.


Tags: Завідна