Один із лідерів «Будівельника» поділився думками про наступних суперників команди, про гру розігруючим за відсутності Стоктона та про емоційний стан колективу.

Про «Харківських Соколів»

Нинішні «Харківські Соколи» - сильна команда. Має дуже хорошого тренера, котрий минулого сезону показав, що він може. В «Харкові» є здібні гравці. Їхній розігруючий Майкл Девіс – хороший шутер, віддає класні передачі. Граф - теж дуже сильний гравець, класно асистує, з хорошим середнім кидком. Ми знали, до чого готуватися і готувалися, але інша справа - як зіграємо. 

Про «Дніпро»

«Дніпро» - завжди традиційно перебуває на горі турнірної таблиці. Ця команда також має хороших гравців. В останніх декількох іграх дніпряни не досягали бажаного результату, тож ми знаємо, що вони будуть дуже голодні до перемог, боротимуться. Коли немає результати - мусиш робити що завгодно, але дати його.

У нас також попередня гра - проти «Київ-Баскета» - була невдалою, тож ми теж хочемо реабілітуватися. В тому матчі була дуже низька реалізація кидків. Так буває, що не закидаєш. Кидки були вільні, однак ми не влучали. Але ми для цього і працюємо на тренуваннях, відпрацьовуємо ці кидки щоб влучити тоді, коли це треба буде зробити. 

Про гру розігруючим за відсутності Стоктона

Мені подобається грати з м'ячем. За відсутності Стоктона треба трохи звикнути до гри в якості плеймейкера. В коледжі я багато грав на цій позиції. Тут трохи інакша гра. Хоча так само біля тебе дуже здібні гравці. Стараюся показати якомога кращу гру, шукати баланс, щоб і собі створювати нагоди, і для партнерів знаходити гарні кидки.  

Про емоційний стан команди

У нас усе гаразд. Ми всі розуміємо, що потрібно мати баланс. Коли перемагаєш, не варто зазнаватися, коли програєш, не потрібно опускати голову. Звісно, ми не задоволені результатами. Так, виграли у «Тернополя», «Хіміка», «Запоріжжя», але ми не були задоволені грою і в цих матчах. Це не наш рівень, ми можемо грати краще. 

Сезон довгий, вкрай важливо з кожним поєдинком грати все краще і краще. Усе найважливіше ще попереду, під кінець сезону. Тож у найоптимальніших кондиціях потрібно бути під кінець, а не одразу. Втім, звісно, хочеться перемагати в кожній грі. І ми стараємося, все робимо задля цього. Працюємо на тренуваннях таким чином, щоб бути найсильнішими саме в кульмінації сезону.


Tags: Близнюк