Срджан Радуловіч: «Наступні дві гри дуже важливі»
Дата публікації: 05.01.2022 Переглядiв: 40

Жіночий «Будівельник» повернувся до тренувань після канікул і готується до ігор проти «Київ-Баскета», які відбудуться 14 і 15 січня


Головний тренер жіночого «Будівельника» про відновлення тренувань після перерви та наступні ігри проти «Київ-Баскету»

 

-Срджан, ви відновили тренування у новому році, тренуєтеся вже другий день. Команда поки що не в повному складі. Коли почнете тренуватись повноцінно? 

- Сподіваюся, через пару днів. Після паузи потихеньку входимо у тренувальний процес. Потрібно бути акуратними перші кілька днів. Потім розпочнуться тренування у звичайному темпі.

- 2021 рік ви в цілому закінчили на досить мажорній ноті. Так, програли матчі із «Прометеєм», але добре боролися, показали хорошу гру. Якщо говорити не про баскетбольні моменти, а саме про настрій, дівчата зараз у доброму гуморі?

-Так. Вони професіонали, тож не треба звертати увагу на настрій, адже вони прийшли робити свою роботу. Настрій – це в іншому місці, не в тренувальній залі. Я не звертаю на це уваги. На тренуванні я чекаю професійного ставлення.

-Головні наші суперники – «Прометей» та «Київ-Баскет». Ви досить давно працюєте в Україні, але не так давно у Києві. Для вас протистояння із «Київ-Баскетом» щось означає?

-Звичайно. Наступні дві гри дуже важливі. Важливі як у психологічному сенсі, так і в плані результату. «Будівельник», «Прометей» та «Київ-Баскет» - три найсильніші команди чемпіонату. Кожна перемога в іграх між ними є дуже важливою.

-«Київ-Баскет» за складом – це рівна «Будівельнику» команда, поступається чи перевершує?

-На даний момент складно сказати. Вони підсилилися, узяли ще одну американку. У цьому плані вони зараз мають перевагу. Відповідь на це запитання побачимо після наших ігор.

Tags: Будівельник-НУФВСУ, Радуловіч