Головний тренер «Будівельника» про Андрія Грицака:

«Сподіваємося, що Андрій повернеться вже незабаром. Так, Грицак не найосновніший наш гравець. Однак його найсильніші якості добре відомі – ми його назвали Родманом. Він не пропустить жодного моменту поборотися за м’яч і дасть енергію партнерам. Тому в нього є всі шанси отримати ігровий час і допомогти команді.

Операцію проведено успішно. Андрій молодий, тож добре відновлюється після неї. Операція не надто складна, але потрібен час на відновлення».

 

Про Арчі Гудвіна:

«Гудвін – індивідуально сильний гравець. Ми гратимемо в більш відкритий баскетбол. Старатимемося грати швидше.

Перше тренування з ним відбудеться завтра. Тож за два тренувальні дні до ігор спробуємо зрозуміти і відчути один одного, досягти взаєморозуміння.

Стиль його гри відомий. У нього хороший бойовий характер. Ми не хочемо зіпсувати наш хороший командний дух, гарну атмосферу. Це важливий момент. Арчі приходить на місце Апшоу. У них трохи різні позиції. Обидва можуть грати на трійці. Реджи міг дещо допомагати на четвертій. Арчі більше гравець в полі».

 

Про стиль гри «Будівельника»:

«Щоби грати швидше в нападі, десь ризикнути, потрібно страхувати себе хорошим захистом. Якщо швидкі кидки не якісні, то маєш відбитися добре в захисті, щоб страхувати швидкі атаки. Команда вибухає після хорошого захисту, тоді є гарний шанс зіграти швидко в нападі. Це пов’язано. Такий наш стиль. Утім, у нас такий склад, з яким ми добре можемо зіграти і в позиційному нападі. Якщо ми зробимо мікс швидкої гри і якісної позиційної, тоді ми станемо ще сильнішими».

Tags: Міглініекс