Поспілкувалися з новачком «Будівельника» напередодні вильоту команди до Дніпра.

-Арчі, раді вітати тебе в Україні! Як тобі перші дні у Києві?  

-Так, я тут лише декілька днів і насправді поки що все добре. Зараз я звикаю до зміни клімату та місцевого часу, але це дрібниці. Я щасливий бути тут.

-Що ти знав про нас, перед тим як підписав контракт?

-Мій агент розповів мені про Суперлігу і я подумав, що це була б чудова нагода для мене грати в баскетбол на високому рівні. Знаю, що тут є декілька дуже класних команд, тож це виклик.

Загалом саме це було моєю головною мотивацією для підписання контракту з клубом - бажання перемагати. Як спортсмен, я завжди хочу вигравати, і знаю, що тут є з ким боротися за перемогу, що це дуже конкурентна ліга.

-Ти вже спілкувався з тренером, провів тренування з командою. Яким був головний посил тренера до тебе? Що хоче Міглініекс від тебе на паркеті?

-Тренер сказав, що хотів би, щоб я постійно чинив тиск на суперників в обороні і був агресивним у проходах під кошик. І я, на мій погляд, справді добре розуміюсь на цих двох речах.

-Для цих моментів дуже важливою є саме фізична готовність. Як почуваєшся після досить тривалого періоду без практики?

-У функціональному плані я почуваюся просто чудово. Я добре слідкував за своїм тілом, тож готовий грати вже зараз. Я у чудовій формі. Інша справа, звичайно, взаєморозуміння з партнерами, знання комбінацій. На це потрібно буде більше часу.

-Які твої перші враження від нового колективу?

-Думаю, що найбільш помітно те, що головна мета всіх у «Будівельнику» – перемагати. Це те, чого ми всі хочемо. Моя робота полягає в тому, щоб зробити певний внесок у командні успіхи.

Мені також сподобався зал. Не такий великий, але новий, затишний і чистий. Звичайно, дуже хочу показати себе в першу чергу саме перед київськими вболівальниками, тож дуже чекатиму на домашні матчі.

Tags: Гудвін