Ганна Рульова: «Впевнена, що ми боротимемося на всі 200%»
Дата публікації: 14.01.2022 Переглядiв: 20


Поговорили з капітаном жіночого «Будівельника» про відновлення чемпіонату після перерви та про майбутнє дербі проти «Київ-Баскету». Нагадаємо, граємо 15 та 16 січня о 17:00 та 14:00 відповідно на майданчику суперниць.

-Ганна, у вас була тривала перерва без ігор. У якому психологічному та фізичному стані наразі команда після відпочинку?

-Команда перебуває в хорошій фізичній формі, ми скучили і вже готові до ігор.

-Матчі з «Київ-Баскетом» - це не лише київське дербі, а й ігри з нашим прямим конкурентом за вище місце в турнірній таблиці (зараз команди посідають 2 та 3 рядки турнірної таблиці в одній перемозі одна від одної). Чи є ці поєдинки особливими для вас?

-«Київ Баскет» завжди був хорошим, гідним суперником. Це будуть дуже важливі ігри, як для нас, так і для суперниць. І я впевнена, що ми вийдемо і боротимемося на всі 200%.

-Ви досить впевнено виграли у «Київ-Баскета» два матчі першого кола. З того часу в команді Володимира Холопова відбулися зміни у складі. Ганна Ольховик завершила кар'єру. Але до них приїхала американка, яка попередні сезони виходила у стартовій п'ятірці команди жіночої НБА. Що можете сказати про силу суперниць?

-Так, перші ігри ми виграли. Але зараз це взагалі не є показником. Ми вже забули ті перемоги, і готуємося безпосередньо до наступних матчів. Безумовно, «Київ-Баскет» посилився хорошим гравцем. Але м'яч круглий і потрібно виходити і просто грати, і виконувати все те, що заплановано, і каже тренер.

-Як позначиться на грі суперниць і на вашій те, що через коронавірус ймовірно буде відсутня Таїсія Удоденко?

-Тая - дуже хороший гравець, безумовно «Київ-Баскету» її не вистачатиме. Ми бажаємо їй якнайшвидшого одужання та повернення до команди.

-Хоча ви і граєте на виїзді, але в Києві. Чи розраховуєте на підтримку вболівальників? Раді відчувати їхню підтримку з трибун?

-Звісно, розраховуємо. Наші вболівальники – це як шостий гравець на майданчику, їхня підтримка для нас дуже важлива.

Tags: Рульова