Чемпіонат світу з баскетболу 3х3: розклад матчів збірної України

Вже наступного тижня у Варшаві відбудеться чемпіонат світу з баскетболу 3х3, на якому виступить і жіноча збірна України.

Для національної жіночої збірної України з баскетболу 3х3 це буде другий поспіль та шостий загалом чемпіонат світу 3х3.

Українська команда виступатиме у групі D, де зіграє проти збірних Франції, Канади, Японії та Литви. Наша команда розпочне свій виступ на турнірі 2 червня.

Звертаємо увагу, що перша ігрова сесія кожного дня буде безкоштовною для відвідування, тоді як друга — за квитками.

Розклад матчів жіночої збірної України:

Вівторок, 2 червня
15:20 — Україна – Канада
17:40 — Японія – Україна

Четвер, 4 червня
13:30 — Франція – Україна
15:20 — Україна – Литва

Чемпіонат світу розпочнеться груповим етапом, за підсумками якого найкращі три команди вийдуть до плей-оф (переможець групи одразу до чвертьфіналу, 2-3 команди до 1/8 фіналу). Призери чемпіонату світу визначаться в останній день змагань 7 червня.

Після чемпіонату світу збірна виступить у серії турнірів Жіночої серії 3х3: перший підтверджений етап пройде у Відні 12–14 червня. Загалом у нашої команди на літо заплановано щонайменше три етапи, ще щодо кількох триває очікування підтвердження.

Також у середині червня, 16–17 числа, збірна зіграє у кваліфікації на чемпіонат Європи в Бухаресті. Сам континентальний турнір запланований на 11–13 вересня.